• Astérix Odyssee d'Astérix tome 26

Asterix i Obelix muszą udać się do Mezopatami, aby zebrać olej skalny (ropę naftową), niezbędny składnik magicznego eliksiru.

niedostępny
58.50 -10% 52.65
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
58.5
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty Kraków 0
Orlen Paczka 0
Odbiór osobisty Kraków 0
Paczkomaty InPost 13.9
Kurier Inpost 13.9
Kurier Inpost - pobranie 15
Poczta Polska 16
Dostępność Brak towaru
ISBN 9782864970040

Autor: René GOSCINNY, Albert UDERZO

Caius Soutienmordicus i Zero-zeroix, szpieg Druidów, próbują udaremnić misję naszych dwóch towarzyszy.

Wydawca: Hachette
Seria: Asterix
EAN / ISBN: 9782864970040
Oprawa: twarda
Format: 28cm/21cm
Stron: 48

Astérix et Obélix doivent aller en Mésopatami récupérer de l'huile de roche (pétrole), ingrédient essentiel pour la potion magique.
Caius Soutienmordicus et Zérozérosix, espion druide, essaient de contrecarrer la mission de nos deux compagnons.