• La Reine Margot A1 + audio mp3 online

18 sierpnia 1572 r. w Paryżu odbywają się uroczystości,dwór świętuje ślub Marguerite de Valois, "królowej Margot" z Henrykiem z Nawarry, młodym królem protestanckim i przyszłym Henrykiem IV. To małżeństwo, które miało zbliżyć do siebie katolików i protestantów, miało wywołać masakrę na Saint-Barthélémy, jedno z najbardziej krwawych wydarzeń w historii Francji. Seria LECTURES CLE EN FRANCAIS FACILE to wyjątkowa seria lektur w języku francuskim na 4 poziomach zaawansowania – od A1 do B2 – przeznaczona dla młodzieży i dorosłych.

32.90 -15% 27.97
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
32.9
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty Kraków 0
Orlen Paczka 0
Odbiór osobisty Kraków 0
Paczkomaty InPost 13.9
Kurier Inpost 13.9
Kurier Inpost - pobranie 15
Poczta Polska 16
Dostępność W magazynie
ISBN 9782090317329

Darmowa dostawa !

Autor: Alexandre Dumas
Streszczenie:
18 sierpnia 1572 r. w Paryżu odbywają się uroczystości,dwór świętuje ślub Marguerite de Valois, "królowej Margot" z Henrykiem z Nawarry, młodym królem protestanckim i przyszłym Henrykiem IV. To małżeństwo, które miało zbliżyć do siebie katolików i protestantów, miało wywołać masakrę na Saint-Barthélémy, jedno z najbardziej krwawych wydarzeń w historii Francji.

Poziom 1 A1.

Na początku książki znajduje się krótka biografia autora; na końcu książki dołączono słowniczek najtrudniejszych słówek oraz pytania sprawdzające odnoszące się do poszczególnych części przeczytanego tekstu.

Wersję audio książki(nagranie całości tekstu) w formacie mp3 można pobrać ze strony:
La Reine Margot A1 audio mp3 online

Dlaczego warto czytać książki w wersji uproszczonej z kolekcji „Lecture CLE en français facile"?
1.Książki zostały  specjalnie opracowane, aby odpowiadać wymaganiom poziomu A1, co pozwala na skuteczne rozwijanie umiejętności językowych.
2.Różnorodna, ciekawa tematyka, która nie tylko wzbogaca słownictwo, ale również pogłębia wiedzę o kulturze francuskiej.
3.Każda lektura z serii „Lecture Cle en français facile"  zawiera zestaw ćwiczeń, które pozwalają utrwalić poznane słownictwo i struktury gramatyczne, a także sprawdzić rozumienie tekstu.
4.Układ książki jest czytelny i przejrzystym, co ułatwia naukę.
5.Książki sprawdzą się zarówno w nauce indywidualnej, jak i jako pomoc dla nauczyciela języka francuskiego.

Poziom zaawansowania A1
Wydawca: CLE International
Seria: Lectures faciles
EAN / ISBN: 9782090317329
Oprawa: miękka
Format: 14cm/19cm
Stron: 63

 

Lecture en français langue étrangère (FLE) dans la collection Lecture CLE en français facile destiné aux grands adolescents et adultes niveau A1.

La Reine Margot
Le 18 août 1572, Paris est en fête : la cour célèbre les noces de Marguerite de Valois, "la Reine Margot", avec Henri de Navarre, jeune roi protestant et futur Henri IV. Ce mariage, qui doit rapprocher les catholiques et les protestants, va déclencher le massacre de la Saint-Barthélémy, l'un des événements les plus sanglants de l'histoire de France.

Audio téléchargeable
https://lectures-cle-francais-facile.cle-international.com/