• La bete humaine B1 + audio mp3 online

W scenerii stacji i pociągów rozgrywa się niezwykła historia, stworzona z miłości i nienawiści. Konduktor pociągu Jacques Lantier, pozornie spokojny i łagodny człowiek, cierpi na straszną chorobę: nie może kochać, nie chcąc zabijać. Kolejna „ludzka bestia”: Lison, jego lokomotywa parowa, którą z pasją konserwuje i która doprowadzi go do straszliwej katastrofy kolejowej ...Seria LECTURES CLE EN FRANCAIS FACILE to wyjątkowa seria lektur w języku francuskim na 4 poziomach zaawansowania – od A1 do B2 – przeznaczona dla młodzieży i dorosłych.

32.90 -15% 27.97
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
32.9
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty Kraków 0
Orlen Paczka 0
Odbiór osobisty Kraków 0
Paczkomaty InPost 13.9
Kurier Inpost 13.9
Kurier Inpost - pobranie 15
Poczta Polska 16
Dostępność W magazynie
ISBN 9782090318616

Darmowa dostawa !

Autor: Émile Zola
Streszczenie:
W scenerii stacji i pociągów rozgrywa się niezwykła historia, stworzona z miłości i nienawiści. Konduktor pociągu Jacques Lantier, pozornie spokojny i łagodny człowiek, cierpi na straszną chorobę: nie może kochać, nie chcąc zabijać. Kolejna „ludzka bestia”: Lison, jego lokomotywa parowa, którą z pasją konserwuje i która doprowadzi go do straszliwej katastrofy kolejowej ...

Poziom 3 B1: 1200-1700 słów

Na początku książki znajduje się krótka biografia autora; na końcu książki dołączono słowniczek najtrudniejszych słówek oraz pytania sprawdzające odnoszące się do poszczególnych części przeczytanego tekstu.

Wersję audio książki(nagranie całości tekstu) w formacie mp3 można pobrać ze strony:
La bête humaine B1 audio mp3 online

Dlaczego warto czytać książki w wersji uproszczonej z kolekcji „Lecture CLE en français facile"?
1.Książki zostały  specjalnie opracowane, aby odpowiadać wymaganiom poziomu B1, co pozwala na skuteczne rozwijanie umiejętności językowych.
2.Różnorodna, ciekawa tematyka, która nie tylko wzbogaca słownictwo, ale również pogłębia wiedzę o kulturze francuskiej.
3.Każda lektura z serii „Lecture Cle en français facile"  zawiera zestaw ćwiczeń, które pozwalają utrwalić poznane słownictwo i struktury gramatyczne, a także sprawdzić rozumienie tekstu.
4.Układ książki jest czytelny i przejrzystym, co ułatwia naukę.
5.Książki sprawdzą się zarówno w nauce indywidualnej, jak i jako pomoc dla nauczyciela języka francuskiego.

Poziom zaawansowania B1
Wydawca: CLE International
Seria: Lectures faciles
EAN / ISBN: 9782090318616
Oprawa: miękka
Format: 14cm/19cm
Stron: 64

 

Lecture en français langue étrangère (FLE) dans la collection Lecture CLE en français facile destinée aux grands adolescents et adultes niveau B1.

La bête humaine
Dans un décor de gares et de trains, se joue une histoire peu commune, faite d'amour et de haine. Un conducteur de train, Jacques Lantier, un homme en apparence calme et doux, souffre d'un terrible mal : il ne peut aimer sans avoir envie de tuer. Autre "bête humaine" : La Lison, sa locomotive à vapeur, qu'il entretient avec passion et qui va l'entrainer dans une effroyable catastrophe ferroviaire...