• La mare au diable A1 + audio mp3 online

Oracz Germain, jego syn Petit Pierre i pasterka Marie opuszczają razem swoją wioskę. Germain, owdowiały kilka lat temu, niechętnie wyjeżdża, by znaleźć nową żonę, która zaopiekuje się jego dziećmi. Co do Marie, ona idzie do pracy jako pasterka w gospodarstwie Ormeaux, z dala od swojej rodziny. Oboje są smutni z powodu losu, który ich czeka. Mały Peter, najstarszy syn Germaina, jest jedynym, który jest pewny siebie i cieszy się życiem. Od niego zależeć będzie przyszłość jego ojca i pasterki...Seria LECTURES CLE EN FRANCAIS FACILE to wyjątkowa seria lektur w języku francuskim na 4 poziomach zaawansowania – od A1 do B2 – przeznaczona dla młodzieży i dorosłych.

32.90 -15% 27.97
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
32.9
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty Kraków 0
Orlen Paczka 0
Odbiór osobisty Kraków 0
Paczkomaty InPost 13.9
Kurier Inpost 13.9
Kurier Inpost - pobranie 15
Poczta Polska 16
Dostępność W magazynie
ISBN 9782090317664

Darmowa dostawa !

Autor: George Sand
Streszczenie:
Oracz Germain, jego syn Petit Pierre i pasterka Marie opuszczają razem swoją wioskę. Germain, owdowiały kilka lat temu, niechętnie wyjeżdża, by znaleźć nową żonę, która zaopiekuje się jego dziećmi. Co do Marie, ona idzie do pracy jako pasterka w gospodarstwie Ormeaux, z dala od swojej rodziny. Oboje są smutni z powodu losu, który ich czeka. Mały Peter, najstarszy syn Germaina, jest jedynym, który jest pewny siebie i cieszy się życiem. Od niego zależeć będzie przyszłość jego ojca i pasterki...

Poziom 1 A1: 400-700 słów

Na początku książki znajduje się krótka biografia autora; na końcu książki dołączono słowniczek najtrudniejszych słówek oraz pytania sprawdzające odnoszące się do poszczególnych części przeczytanego tekstu.

Wersję audio książki(nagranie całości tekstu) w formacie mp3 można pobrać ze strony:
La mare au diable audio mp3 online

Dlaczego warto czytać książki w wersji uproszczonej z kolekcji „Lecture CLE en français facile"?
1.Książki zostały  specjalnie opracowane, aby odpowiadać wymaganiom poziomu A1, co pozwala na skuteczne rozwijanie umiejętności językowych.
2.Różnorodna, ciekawa tematyka, która nie tylko wzbogaca słownictwo, ale również pogłębia wiedzę o kulturze francuskiej.
3.Każda lektura z serii „Lecture Cle en français facile"  zawiera zestaw ćwiczeń, które pozwalają utrwalić poznane słownictwo i struktury gramatyczne, a także sprawdzić rozumienie tekstu.
4.Układ książki jest czytelny i przejrzystym, co ułatwia naukę.
5.Książki sprawdzą się zarówno w nauce indywidualnej, jak i jako pomoc dla nauczyciela języka francuskiego.

Poziom zaawansowania A1
Wydawca: CLE International
Seria: Lectures faciles
EAN / ISBN: 9782090317664
Oprawa: miękka
Format: 14cm/19cm
Stron: 63
Data wydania: 2017

 

Lecture en français langue étrangère (FLE) dans la collection Lecture CLE en français facile destinée aux grands adolescents et adultes niveau A1.

La mare au diable
Germain le laboureur, son fils Petit Pierre et Marie la bergère quittent ensemble leur village. Germain, veuf depuis quelques années, part à contre coeur chercher une nouvelle épouse pour s'occuper de ses enfants. Quant à Marie, elle s'en va travailler comme bergère à la ferme des Ormeaux, loin de sa famille. Tous deux sont tristes du destin qui les attend. Petit Pierre, le fils aîné de Germain, est le seul à être confiant et heureux de vivre. De lui va dépendre l'avenir de son père et de la bergère...