• Quartier d'affaires A1 przewodnik dla nauczyciela

Przewodnik nauczyciela z kolekcji Quartier d'affaires, metoda języka francuskiego jako języka obcego (FLE) z zakresu języka francuskiego specjalistycznego (FOS) dla młodzieży starszej i dorosłych, poziom A1.

niedostępny
122.90 -15% 104.47
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
122.9
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty Kraków 0
Orlen Paczka 0
Odbiór osobisty Kraków 0
Paczkomaty InPost 13.9
Kurier Inpost 13.9
Kurier Inpost - pobranie 15
Poczta Polska 16
Dostępność Brak towaru
ISBN 9782090386684

Opis serii wydawniczej:

Quartier d'affaires 1 to metoda profesjonalnego i biznesowego francuskiego, skierowana jest do uczniów, nastolatków lub początkujących dorosłych.
Spełnia potrzeby kursów francuskiego dla określonych celów (FOS) oraz cele tych, którzy chcą poprawić swój francuski w kontekście zawodowym lub szukają pracy w środowisku francuskojęzycznym. Komunikatywna, zorientowana na działanie, jasna i zorganizowana metoda odnosi się do aspektów kultury frankofońskiej w sposób kompleksowy i niestereotypowy.

Quartier d'Affaires A1 obejmuje poziom A1 CEFR i pozwala zbliżyć się do poziomu A2 z solidnymi fundamentami. Szkolenie w DELF Pro A1 oraz profesjonalny francuski dyplom z Izby Przemysłowo-Handlowej Ile-de-France w Paryżu pozwala na wzbogacenie i uzupełnienie profilu zawodowego.

Quartier d'affaires 1 składa się z:
- Książka ucznia z płytą DVD-ROM audio i wideo,
- Ćwiczenia,
- Przewodnik nauczyciela.

Poziom zaawansowania A1
Wydawca: Cle International
EAN / ISBN: 9782090386684
Oprawa: miękka

 

Guide pédagogique dans la collection Quartier d'affaires, méthode de français langue étrangère (FLE) dans le domaine du français sur objectif spécifique (FOS) pour grands adolescents et adultes, niveau A1.