• Quartier d'affaires B1 zeszyt ćwiczeń

Zeszyt ćwiczeń z kolekcji Quartier d'affaires, metoda języka francuskiego jako języka obcego (FLE) w zakresie języka francuskiego do celów szczegółowych (FOS) dla starszej młodzieży i dorosłych, poziom B1.

68.50 -15% 58.23
Najniższa cena z 30 dni przed promocją:
68.5
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Odbiór osobisty Kraków 0
Orlen Paczka 0
Odbiór osobisty Kraków 0
Paczkomaty InPost 13.9
Kurier Inpost 13.9
Kurier Inpost - pobranie 15
Poczta Polska 16
Dostępność W magazynie
ISBN 9782090386646

Darmowa dostawa !

Opis serii wydawniczej:

Quartier d'affaires 2 (B1) to metoda profesjonalnego i biznesowego języka francuskiego, skierowana do starszych nastolatków lub dorosłych, którzy uzyskali poziom A2 w Europejskim Systemie Opisu Kształcenia Językowego (CEFR). Spełnia potrzeby kursów francuskiego dla określonych celów (FOS) i cele tych, którzy chcą poprawić swój francuski w kontekście zawodowym lub szukają pracy w środowisku francuskojęzycznym. Komunikatywna, zorientowana na działanie, jasna i zorganizowana metoda ta odnosi się do aspektów kultury frankofońskiej w sposób kompleksowy i niestereotypowy.

Quartier d'affaires obejmuje poziom B1 ESOKJ i pozwala zbliżyć się do poziomu B2 na solidnych podstawach. Szkolenie w DELF Pro B1 i profesjonalny francuski dyplom z Izby Przemysłowo-Handlowej Ile-de-France w Paryżu wzbogaci i uzupełni Twój profil zawodowy.

Wideo z Quartier d'affaires 2 (B1) przedstawia 5 scen z życia zawodowego nakręconych w autentycznych sceneriach.
Cały zestaw Quartier d'affaires 2 B1 składa się z:
- Książki dla studentów z płytą DVD-ROM audio i wideo,
- Ćwiczeń
- Przewodnik nauczyciela

Poziom zaawansowania B1
Wydawca: CLE International
EAN / ISBN: 9782090386646
Oprawa: miękka
Data wydania: 2014

 

Cahier d'activités dans la collection Quartier d'affaires, méthode de français langue étrangère (FLE) dans le domaine du français sur objectif spécifique (FOS) pour grands adolescents et adultes, niveau B1.